Gyliano van Velzen man of the match

Evenals voorgaand seizoen organiseert de Supportersvereniging ook dit jaar weer een Man of the Match verkiezing voor de leden van de Supportersvereniging. Net als afgelopen seizoen wordt de verkiezing ook dit jaar in samenwerking met FC Volendam georganiseerd.

Elke thuiswedstrijd wordt een man of the match gekozen door een comité bestaande uit oud-voetballers.
De supporters kunnen na afloop van de wedstrijd via www.sv-volendam.nl stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Beide klassementen worden naast elkaar gelegd en gecombineerd tot één ranglijst.

Direct na de vijfde thuiswedstrijd FC Volendam - NAC Breda konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Gyliana van Velzen werd nipt boven Kees Kwakman verkozen tot man of the match, Kevin Visser, Kevin van Kippersluis en Henny Schilder volgden op gepaste afstand.

Na de vijfde thuiswedstrijd ziet het supportersklassement van speler van het jaar er als volgt uit:
1. Gyliano van Velzen (80 punten)
2. Henny Schilder en Jack Tuyp (beide 60 punten)
4. Kees Kwakman en Hobie Verhulst (beide 50 punten)
6. Kevin van Kippersluis, Erik Schouten en Kevin Visser (allen 20 punten)
9. Jordy Hilterman (15 punten)
10. Paul Kok (5 punten)

Na de wedstrijd tegen Jong Ajax op vrijdag 21 oktober 2016 kunnen supporters via de website van de Supportersvereniging (www.sv-volendam.nl), weer hun stem uitbrengen. De FC Volendam-speler met de meeste punten aan het einde van het seizoen in het met FC Volendam gecombineerde klassement wordt uitgeroepen tot 'FC Volendam Speler van het Jaar'.

De formule van de verkiezing is vrij eenvoudig: na elke thuiswedstrijd, wordt de supporters gevraagd de naar hun mening drie beste spelers van die wedstrijd respectievelijk 5, 3 en 1 stem(men) te geven. Vanuit de top vijf van elke wedstrijd worden de 25, 20, 15, 10 en 5 punten voor het supportersklassement verdeelt. Tijdens de laatste thuiswedstrijd zal bekend worden gemaakt welke speler de eer van beste FC Volendam-speler ten prooi zal gaan vallen.

Eerdere winnaars van deze prachtige titel waren:

(seizoen 2015-2016) Erik Schouten
(seizoen 2014-2015) Kevin Brands
(seizoen 2013-2014) Tom Overtoom
(seizoen 2012-2013) Raymond Fafiani
(seizoen 2011-2012) Jack Tuyp
(seizoen 2010-2011) Olaf Lindenbergh

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (198 punten)
  • 2. bihipo10 (187 punten)
  • 3. Schagen (186 punten)
  • 4. case (184 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Veerman, Joey (205 punten)
  • 2. Doodeman, Nick (135 punten)
  • 3. Verhulst, Hobie (130 punten)
  • 4. Schilder, Henny (105 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter