Man of the Matches bekend

Evenals voorgaand seizoen organiseert de Supportersvereniging ook dit jaar weer een Man of the Match verkiezing voor de leden van de Supportersvereniging. Net als afgelopen seizoen wordt de verkiezing ook dit jaar in samenwerking met FC Volendam georganiseerd.

Elke thuiswedstrijd wordt een man of the match gekozen door een comité bestaande uit oud-voetballers.
De supporters kunnen na afloop van de wedstrijd via www.sv-volendam.nl stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Beide klassementen worden naast elkaar gelegd en gecombineerd tot één ranglijst.

Direct na de achtste thuiswedstrijd FC Volendam - Jong PSV konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Gyliano van Velzen werd nipt boven Joey Veerman verkozen tot man of the match, Mohamed Betti, Kees Kwakman en Henny Schilder volgden op gepaste afstand.

Direct na de negende thuiswedstrijd FC Volendam - Foruna Sittard konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Joey Veerman werd met grote afstand boven Mohamed Betti verkozen tot man of the match, Gyliano van Velzen, Kees Kwakman en Henny Schilder volgden op gepaste afstand.

Na de achtste en negende thuiswedstrijd ziet het supportersklassement van speler van het jaar er als volgt uit:
1. Gyliano van Velzen (120 punten)
2. Henny Schilder en Kees Kwakman (beide 90 punten)
4. Joey Veerman (85 punten)
5. Jack Tuyp (60 punten)
6. Hobie Verhulst (55 punten)
7. Paul Kok (50 punten)
8. Erik Schouten (40 punten)
9. Mohamed Betti (35 punten)
10. Kevin Visser en Kevin van Kippersluis (beide 20 punten)
12. Jordy Hilterman (15 punten)

Na de wedstrijd tegen FC Oss op vrijdag 16 december 2016 kunnen supporters via de website van de Supportersvereniging (www.sv-volendam.nl), weer hun stem uitbrengen. De FC Volendam-speler met de meeste punten aan het einde van het seizoen in het met FC Volendam gecombineerde klassement wordt uitgeroepen tot 'FC Volendam Speler van het Jaar'.

De formule van de verkiezing is vrij eenvoudig: na elke thuiswedstrijd, wordt de supporters gevraagd de naar hun mening drie beste spelers van die wedstrijd respectievelijk 5, 3 en 1 stem(men) te geven. Vanuit de top vijf van elke wedstrijd worden de 25, 20, 15, 10 en 5 punten voor het supportersklassement verdeelt. Tijdens de laatste thuiswedstrijd zal bekend worden gemaakt welke speler de eer van beste FC Volendam-speler ten prooi zal gaan vallen.

Eerdere winnaars van deze prachtige titel waren:

(seizoen 2015-2016) Erik Schouten
(seizoen 2014-2015) Kevin Brands
(seizoen 2013-2014) Tom Overtoom
(seizoen 2012-2013) Raymond Fafiani
(seizoen 2011-2012) Jack Tuyp
(seizoen 2010-2011) Olaf Lindenbergh

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (259 punten)
  • 2. bihipo10 (246 punten)
  • 3. case (246 punten)
  • 4. JanTol (236 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Veerman, Joey (260 punten)
  • 2. Doodeman, Nick (160 punten)
  • 3. Verhulst, Hobie (130 punten)
  • 4. Schilder, Henny (125 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter