Gyliano van Velzen winterkampioen

Evenals voorgaand seizoen organiseert de Supportersvereniging ook dit jaar weer een Man of the Match verkiezing voor de leden van de Supportersvereniging. Net als afgelopen seizoen wordt de verkiezing ook dit jaar in samenwerking met FC Volendam georganiseerd.

Elke thuiswedstrijd wordt een man of the match gekozen door een comité bestaande uit oud-voetballers.
De supporters kunnen na afloop van de wedstrijd via www.sv-volendam.nl stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Beide klassementen worden naast elkaar gelegd en gecombineerd tot één ranglijst.

Op dit moment ziet de top 5 van de samengestelde ranglijst er als volgt uit:

1. Gyliano van Velzen 
2. Henny Schilder
3. Kees Kwakman
4. Paul Kok
5. Hobie Verhulst 

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (152 punten)
  • 2. case (143 punten)
  • 3. bihipo10 (142 punten)
  • 4. JanTol (140 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Veerman, Joey (150 punten)
  • 2. Verhulst, Hobie (120 punten)
  • 3. Schilder, Henny (100 punten)
  • 4. Antwi, Rodney (80 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter