Man of the Matches bekend

Evenals voorgaand seizoen organiseert de Supportersvereniging ook dit jaar weer een Man of the Match verkiezing voor de leden van de Supportersvereniging. Net als afgelopen seizoen wordt de verkiezing ook dit jaar in samenwerking met FC Volendam georganiseerd.

Elke thuiswedstrijd wordt een man of the match gekozen door een comité bestaande uit oud-voetballers.
De supporters kunnen na afloop van de wedstrijd via www.sv-volendam.nl stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Beide klassementen worden naast elkaar gelegd en gecombineerd tot één ranglijst.

Direct na de twaalfde thuiswedstrijd FC Volendam - FC Den Bosch konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Joey Veerman werd ruim boven Kees Kwakman verkozen tot man of the match, Paul Kok, Mohammed Betti en Erik Schouten volgden op gepaste afstand.

Direct na de dertiende thuiswedstrijd FC Volendam - VVV Venlo konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Hoby Verhulst werd ruim boven Henny Schilder verkozen tot man of the match, Paul Kok, Mohammed Betti en Kevin Visser volgden op gepaste afstand.

Direct na de veertiende thuiswedstrijd FC Volendam - FC Dordrecht konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Hoby Verhulst werd nipt boven Joey Veerman verkozen tot man of the match, Henny Schilder, Jack Tuyp en Paul Kok volgden op gepaste afstand.


Na de veertiende thuiswedstrijd ziet het supportersklassement van speler van het jaar er als volgt uit:
1. Henny Schilder (160 punten)
2. Joey Veerman (155 punten)
3. Kees Kwakman (135 punten)
4. Gyliano van Velzen en Hobie Verhulst (beide 125 punten)
6. Paul Kok (115 punten)
7. Jack Tuyp (70 punten)
8. Erik Schouten en Mohammed Betti (beide 55 punten)
10. Kevin Visser (25 punten)
11. Kevin van Kippersluis (20 punten)
12. Jordy Hilterman (15 punten)

Na de wedstrijd tegen Helmond Sport op vrijdag 10 maart 2017 kunnen supporters via de website van de Supportersvereniging (www.sv-volendam.nl), weer hun stem uitbrengen. De FC Volendam-speler met de meeste punten aan het einde van het seizoen in het met FC Volendam gecombineerde klassement wordt uitgeroepen tot 'FC Volendam Speler van het Jaar'.

De formule van de verkiezing is vrij eenvoudig: na elke thuiswedstrijd, wordt de supporters gevraagd de naar hun mening drie beste spelers van die wedstrijd respectievelijk 5, 3 en 1 stem(men) te geven. Vanuit de top vijf van elke wedstrijd worden de 25, 20, 15, 10 en 5 punten voor het supportersklassement verdeelt. Tijdens de laatste thuiswedstrijd zal bekend worden gemaakt welke speler de eer van beste FC Volendam-speler ten prooi zal gaan vallen.

Eerdere winnaars van deze prachtige titel waren:

(seizoen 2015-2016) Erik Schouten
(seizoen 2014-2015) Kevin Brands
(seizoen 2013-2014) Tom Overtoom
(seizoen 2012-2013) Raymond Fafiani
(seizoen 2011-2012) Jack Tuyp
(seizoen 2010-2011) Olaf Lindenbergh

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (118 punten)
  • 2. bihipo10 (116 punten)
  • 3. Bert (105 punten)
  • 4. JanTol (105 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Doodeman, Nick (80 punten)
  • 2. Tol, Marco (80 punten)
  • 3. Michaelis, Mitchel (65 punten)
  • 4. Schouten, Robin (60 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter