Man of the Matches bekend

Evenals voorgaand seizoen organiseert de Supportersvereniging ook dit jaar weer een Man of the Match verkiezing voor de leden van de Supportersvereniging. Net als afgelopen seizoen wordt de verkiezing ook dit jaar in samenwerking met FC Volendam georganiseerd.

Elke thuiswedstrijd wordt een man of the match gekozen door een comité bestaande uit oud-voetballers.
De supporters kunnen na afloop van de wedstrijd via www.sv-volendam.nl stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Beide klassementen worden naast elkaar gelegd en gecombineerd tot één ranglijst.

Direct na de vijftiende thuiswedstrijd FC Volendam - Helmond Sport konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Joey Veerman werd ruim boven Hobie Verhulst verkozen tot man of the match, Henny Schilder, Paul Kok, en Gerry Vlak volgden op gepaste afstand.

Direct na de zestiende thuiswedstrijd FC Volendam - Cambuur Leeuwarden konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Paul Kok werd ruim boven Henny Schilder verkozen tot man of the match, Hobie Verhulst, Joey Veerman en Erik Schouten volgden op gepaste afstand.

Na de zestiende thuiswedstrijd ziet het supportersklassement van speler van het jaar er als volgt uit:
1. Henny Schilder (195 punten)
2. Joey Veerman (190 punten)
3. Hobie Verhulst (160 punten)
4. Paul Kok (150 punten)
5. Kees Kwakman (135 punten)
6. Gyliano van Velzen (125 punten)
7. Jack Tuyp (70 punten)
8. Erik Schouten (60 punten)
9. Mohammed Betti (55 punten)
10. Kevin Visser (25 punten)
11. Kevin van Kippersluis (20 punten)
12. Jordy Hilterman (15 punten)
13. Gerry Vlak (5 punten)

Na de wedstrijd tegen De Graafschap op vrijdag 14 april 2017 kunnen supporters via de website van de Supportersvereniging (www.sv-volendam.nl), weer hun stem uitbrengen. De FC Volendam-speler met de meeste punten aan het einde van het seizoen in het met FC Volendam gecombineerde klassement wordt uitgeroepen tot 'FC Volendam Speler van het Jaar'.

De formule van de verkiezing is vrij eenvoudig: na elke thuiswedstrijd, wordt de supporters gevraagd de naar hun mening drie beste spelers van die wedstrijd respectievelijk 5, 3 en 1 stem(men) te geven. Vanuit de top vijf van elke wedstrijd worden de 25, 20, 15, 10 en 5 punten voor het supportersklassement verdeelt. Tijdens de laatste thuiswedstrijd zal bekend worden gemaakt welke speler de eer van beste FC Volendam-speler ten prooi zal gaan vallen.

Eerdere winnaars van deze prachtige titel waren:

(seizoen 2015-2016) Erik Schouten
(seizoen 2014-2015) Kevin Brands
(seizoen 2013-2014) Tom Overtoom
(seizoen 2012-2013) Raymond Fafiani
(seizoen 2011-2012) Jack Tuyp
(seizoen 2010-2011) Olaf Lindenbergh

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (118 punten)
  • 2. bihipo10 (116 punten)
  • 3. Bert (105 punten)
  • 4. JanTol (105 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Doodeman, Nick (80 punten)
  • 2. Tol, Marco (80 punten)
  • 3. Michaelis, Mitchel (65 punten)
  • 4. Schouten, Robin (60 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter