Bestuurlijk transfernieuws FC Volendam

Woensdag 31 januari heeft een afvaardiging van het bestuur van Supportersvereniging Volendam en de Club van 200 een uiterst constructief overleg gehad met de Raad van Commissarissen van FC Volendam over het reilen en zeilen van de club, de rol van de RvC hierin en onze aanmeldingen in de afgelopen maanden voor diezelfde RvC. De besturen zijn verheugd met de garantie van de RvC dat beide statutaire bloedgroepen (Sv en Cv200) een afgevaardigde kunnen gaan leveren voor de RvC.
 
Wij zullen nu onze kandidaten voor dit orgaan informeren en op korte termijn met meer informatie komen over onze aangedragen afvaardiging voor de RvC.
 
Met vriendelijke groet,
Supportersvereniging Volendam
Club van 200

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (250 punten)
  • 2. bihipo10 (243 punten)
  • 3. sijmon (239 punten)
  • 4. JanTol (238 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Doodeman, Nick (235 punten)
  • 2. Deul, Boy (175 punten)
  • 3. Tol, Marco (155 punten)
  • 4. Baly, Darryl (95 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter