Man of the Matchen bekend

Evenals voorgaand seizoen organiseert de Supportersvereniging ook dit jaar weer een Man of the Match verkiezing voor de leden van de Supportersvereniging. Net als afgelopen seizoen wordt de verkiezing ook dit jaar in samenwerking met FC Volendam georganiseerd.

Elke thuiswedstrijd wordt een man of the match gekozen door een comité bestaande uit oud-voetballers.
De supporters kunnen na afloop van de wedstrijd via www.sv-volendam.nl stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Beide klassementen worden naast elkaar gelegd en gecombineerd tot één ranglijst.

Direct na de thuiswedstrijd FC Volendam - Go Ahead Eagles konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Kevin Visser werd nipt boven Erik Schouten tot man of the match verkozen, Nick Doodeman, Gijs Smal, en Enzo Stroo volgden op gepaste afstand.


Direct na de thuiswedstrijd FC Volendam - Fortuna Sittard konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Joey Veerman werd met iets meer stemmen boven Henny Schilder tot man of the match verkozen, Nick Doodeman, Luis Pedro, en Gijs Smal volgden op gepaste afstand.

Na de twaalfde thuiswedstrijd ziet het supportersklassement van speler van het jaar er als volgt uit:

1. Joey Veerman (150 punten)
2. Hobie Verhulst (120 punten)
3. Henny Schilder (100 punten)
4. Rodney Antwi (80 punten)
5. Nick Doodeman en Erik Schouten (beide 70 punten)
7. Nick Runderkamp (65 punten)
8. Gijs Smal (60 punten)
9. Luis Pedro en Enzo Stroo (beide 40 punten)
11. Paul Kok en Kevin Visser (beide 30 punten)
13. Teije ten Den en Kees Kwakman (beide 25 punten)
15. Dylan Mertens en Alex Plat (beide 5 punten)

Na de wedstrijd tegen FC Dordrecht op vrijdag 16 februari 2018 kunnen supporters via de website van de Supportersvereniging (www.sv-volendam.nl), weer hun stem uitbrengen. De FC Volendam-speler met de meeste punten aan het einde van het seizoen in het met FC Volendam gecombineerde klassement wordt uitgeroepen tot 'FC Volendam Speler van het Jaar'.

De formule van de verkiezing is vrij eenvoudig: na elke thuiswedstrijd, wordt de supporters gevraagd de naar hun mening drie beste spelers van die wedstrijd respectievelijk 5, 3 en 1 stem(men) te geven. Vanuit de top vijf van elke wedstrijd worden de 25, 20, 15, 10 en 5 punten voor het supportersklassement verdeelt. Tijdens de laatste thuiswedstrijd zal bekend worden gemaakt welke speler de eer van beste FC Volendam-speler ten prooi zal gaan vallen.

Eerdere winnaars van deze prachtige titel waren:

(seizoen 2016-2017) Hobie Verhulst
(seizoen 2015-2016) Erik Schouten
(seizoen 2014-2015) Kevin Brands
(seizoen 2013-2014) Tom Overtoom
(seizoen 2012-2013) Raymond Fafiani
(seizoen 2011-2012) Jack Tuyp
(seizoen 2010-2011) Olaf Lindenbergh

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (250 punten)
  • 2. bihipo10 (243 punten)
  • 3. sijmon (239 punten)
  • 4. JanTol (238 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Doodeman, Nick (235 punten)
  • 2. Deul, Boy (175 punten)
  • 3. Tol, Marco (155 punten)
  • 4. Baly, Darryl (95 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter