Wijzigingen in de RvC van FC Volendam

De bezetting van de Raad van Commissarissen van FC Volendam ondergaat momenteel veranderingen.
Er zijn nu drie nieuwe leden benoemd; één lid is afgetreden.

Benoemingen drie nieuwe leden Raad van Commissarissen FC Volendam

De Raad van Commissarissen van FC Volendam maakt onderstaande benoemingen bekend van drie nieuwe leden van de Raad van Commissarissen. Deze benoemingen zijn conform artikel 9, sub 4, respectievelijk sub 8b van de statuten:

- Per 1 juli 2018 treedt de heer Jaap Veerman aan als vertegenwoordiger van de RKAV Volendam

- Per 1 juli 2018 treedt de heer Erwin Boelhouwer aan, namens de Club van 200

- Per 1 juli 2018 treedt Kees (Keje) Molenaar aan met aandachtsgebied juridische zaken en voetbal

Aftreden voorzitter Raad van Commissarissen

Per 1 juli 2018 treedt de voorzitter van de Raad van Commissarissen de heer Hein Tol terug. Na een lange zittingsperiode geeft hij de voorzittershamer door aan de heer Frans Jonk. Wij danken Hein Tol voor zijn jarenlange trouwe inzet als lid en voorzitter van de Raad van Commissarissen van FC Volendam.

Wij hebben alle vertrouwen in de nieuwe samenstelling van de Raad van Commissarissen. Namens Supportersvereniging Volendam wensen wij de nieuwe leden veel succes toe in het uitoefenen van hun belangrijke taak bij onze mooie club!

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (197 punten)
  • 2. bihipo10 (194 punten)
  • 3. maartaupers (184 punten)
  • 4. sijmon (183 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Doodeman, Nick (180 punten)
  • 2. Deul, Boy (150 punten)
  • 3. Tol, Marco (120 punten)
  • 4. Baly, Darryl (95 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter