Peters, Betti en Michaelis man of the match

Evenals voorgaand seizoen organiseert de Supportersvereniging ook dit jaar weer een Man of the Match verkiezing voor de leden van de Supportersvereniging. Net als afgelopen seizoen wordt de verkiezing ook dit jaar in samenwerking met FC Volendam georganiseerd.

Elke thuiswedstrijd wordt een man of the match gekozen door een comité bestaande uit oud-voetballers.
De supporters kunnen na afloop van de wedstrijd via www.sv-volendam.nl stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Beide klassementen worden naast elkaar gelegd en gecombineerd tot één ranglijst.

Direct na de vierde thuiswedstrijd FC Volendam - RKC Waalwijk konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Cas Peters werd nipt boven Marco Tol verkozen tot man of the match, Mitchel Michaelis en Daryl Bäly sloten de rij.

Direct na de vijfde thuiswedstrijd FC Volendam - Almere City konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Mohamed Betti werd met ruime meerderheid boven Nick Doodeman verkozen tot man of the match, Jari Vlak, Marco Tol en Daryl Bäly sloten de rij.

Direct na de zesde thuiswedstrijd FC Volendam - Jong Ajax konden de leden via www.sv-volendam.nl weer stemmen op de in hun ogen 3 beste spelers aan Volendamzijde. Mitchel Michaelis werd met ruime meerderheid boven Boy Deul tot man of the match, Rotni Antwi, Marco Tol en Kevin Visser sloten de rij.

Na de zesde thuiswedstrijd ziet het supportersklassement van speler van het jaar er als volgt uit:

1. Marco Tol (70 punten)
2. Mitchel Michaelis (65 punten)
3. Nick Doodeman (60 punten)
4. Robin Schouten (50 punten)
5. Darryl Bäly (30 punten)
6. Cas Peters, Joey Veerman, Mohammed Betti (allen 25 punten)
9. Boy Deul en Nick Runderkamp (beide 20 punten)
11. Rodney Antwi, Martijn Kaars en Jari Vlak ( allen 15 punten)
14. Alex Plat en Anthony Berenstein (beide 10 punten)
16. Kevin Visser en Gerry Vlak (beide 5 punten)

Na de wedstrijd tegen MVV Maastricht op vrijdag 9 november 2018 kunnen supporters via de website van de Supportersvereniging (www.sv-volendam.nl), weer hun stem uitbrengen. De FC Volendam-speler met de meeste punten aan het einde van het seizoen in het met FC Volendam gecombineerde klassement wordt uitgeroepen tot 'FC Volendam Speler van het Jaar'.

De formule van de verkiezing is vrij eenvoudig: na elke thuiswedstrijd, wordt de supporters gevraagd de naar hun mening drie beste spelers van die wedstrijd respectievelijk 5, 3 en 1 stem(men) te geven. Vanuit de top vijf van elke wedstrijd worden de 25, 20, 15, 10 en 5 punten voor het supportersklassement verdeelt. Tijdens de laatste thuiswedstrijd zal bekend worden gemaakt welke speler de eer van beste FC Volendam-speler ten prooi zal gaan vallen.

Eerdere winnaars van deze prachtige titel waren:

(seizoen 2017-2018) Joey Veerman
(seizoen 2016-2017) Hobie Verhulst
(seizoen 2015-2016) Erik Schouten
(seizoen 2014-2015) Kevin Brands
(seizoen 2013-2014) Tom Overtoom
(seizoen 2012-2013) Raymond Fafiani
(seizoen 2011-2012) Jack Tuyp
(seizoen 2010-2011) Olaf Lindenbergh

Historie van FCVD.nl

Tussenstand online toto

  • 1. deute051 (250 punten)
  • 2. bihipo10 (243 punten)
  • 3. sijmon (239 punten)
  • 4. JanTol (238 punten)

Tussenstand speler van het jaar

  • 1. Doodeman, Nick (235 punten)
  • 2. Deul, Boy (175 punten)
  • 3. Tol, Marco (155 punten)
  • 4. Baly, Darryl (95 punten)

Volg ons op Twitter

Follow sv_volendam on Twitter